Brwi permanentne

Pożegnaj się raz na zawsze z kredkami, cieniami i pomadami do malowania brwi. Od tej chwili Twoje brwi będą miały pożądany kształt i kolor bez dodatkowego ich podkreślania.

JAKIMI METODAMI PRACUJEMY

Najczęściej wybieraną jest metoda cienia/ombre. Daje ona efekt brwi lekko muśniętych pudrem lub cieniem. Dzięki gradacji koloru wygląda to bardzo naturalnie i miękko. Jest to metoda, która sprawdza się przy każdym typie skóry. 
Drugą techniką pigmentacji brwi jest metoda włosa (hairstroke). Jest to pigmentacja, która daje efekt zagęszczenia brwi lub ich odbudowy w miejscu, gdzie włosy z jakichś powodów przestały nam rosnąć. Nie jest zalecana dla wszystkich. Szczególnie osoby ze skórą tłustą powinny zrezygnować z tego typu pigmentacji, gdyż włos nie będzie idealnie cienki i po jakimś czasie pigment „rozleje się” i powstaną plamy.
Metoda hybrydowa (hybrid) – połączenie metody włosa i cienia, najbardziej pracochłonna, ale dająca efekt 3d.
Dobór metody zależy od Twoich oczekiwań oraz rodzaju skóry. Wspólnie wybieramy technikę, która sprawdzi się najlepiej w Twoim indywidualnym przypadku. Niezależnie od metody wszystkie makijaże Flawless Contour wyglądają naturalnie. 

CENNIK

Flawless brows ombre – 900 zł (2h)
Flawless brows hairstroke – 1200 zł (3h)
Flawless brows hybrid – 1500 zł (3,5h)
 • cena obejmuje korektę po 4-6 tygodniach, czas korekty to 1-1,5h
 • cena dodatkowej korekty 300 zł

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

PRZED ZABIEGIEM

Przez minimum miesiąc nie wykonuj henny i przez dwa tygodnie przed zabiegiem nie reguluj brwi. Wówczas najłatwiej będzie nam dobrać kształt i kolor. Ponadto, zalecane jest aby 2-3 dni przed zabiegiem wykonać delikatny peeling mechaniczny i bardzo intensywnie nawilżać skórę w okolicy brwi. Tak odświeżona skóra lepiej przyjmie pigment, dzięki czemu dłużej będziesz mogła się cieszyć makijażem permanentnym

W TRAKCIE ZABIEGU

Przyjdź na umówioną godzinę punktualnie – bardzo nie lubimy się śpieszyć podczas pracy. Chcemy poświęcić Ci tyle uwagi, ile potrzebujesz. Bardzo ważne jest dla nas, abyś uzyskała odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz abyśmy my wiedzieli o jaki efekt dokładnie Ci chodzi. 
Przed zabiegiem pigmentacji wykonujemy rysunek wstępny, który akceptujesz oraz wspólnie wybieramy kolor. Wbrew pozorom jest to najważniejsza część całego zabiegu, dlatego zależy nam na spokojnej pracy, bez pośpiechu. Następnie wykonujemy makijaż permanentny. Po zakończonym zabiegu otrzymujesz zalecenia do domu oraz krem pielęgnacyjny na obszar pigmentowany. Od tego momentu to od Ciebie zależy jaki będzie efekt końcowy. Nie dostosowanie się do zaleceń może spowodować, że pigment w ogóle się nie przyjmie lub powstaną odbarwienia.

PO ZABIEGU

Obszar poddany zabiegowi może być lekko obolały, skóra zaczerwieniona i delikatnie spuchnięta. 
Barwa makijażu będzie bardzo intensywna bez względu na dobrany barwnik. 
Po około 3 dniach skóra  poddana zabiegowi zaczyna się złuszczać. Zaczyna się proces intensywnego gojenia. Może to wyglądać trochę nieestetycznie, ale pod żadnym pozorem nie można Ci zdrapywać naskórka ani domalowywać brwi
Po około 4 tygodniach spotykamy się na tzw. korekcie. Wzmacniamy kolor. Jest to również moment na to, abyś powiedziała nam o swoich ewentualnych uwagach. Możemy delikatnie zmienić kolor i/lub dopracować kształt. 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 • infekcja górnych dróg oddechowych,
 • gorączka,
 • zaawansowana cukrzyca,
 • choroby serca,
 • choroby krwi (hemofilia),
 • choroba nowotworowa – tylko w trakcie leczenia,
 • zakażenie wirusem HIV lub wirusem zapalenia wątroby (Hepatitis),
 • skłonności do tworzenia się blizn i keloidów,
 • choroba nerek,
 • choroba skóry (bielactwo, łuszczyca),
 • ciąża i laktacja,
 • przyjmowanie sterydów, antybiotyków, leków przeciwzakrzepowych i antydepresyjnych.
KONTAKT