O mnie

Marka FLAWLESS CONTOUR to zbiór wartości takich jak bezpieczeństwo, odpowiedzialność oraz nieskazitelne piękno, które tworzymy wraz z Tobą. Korzystając z naszych usług pragniemy, abyś była pewna nie tylko zadowalających efektów, ale również tego, że usługa została wykonana z należytą dbałością o Twoje bezpieczeństwo. Wymagamy od siebie przestrzegania najwyższych standardów, dbamy o najwyższą jakość produktów i usług. A wszystko to w miłej atmosferze i przy dobrej kawie.

Dorota Kołakowska

DOROTA KOŁAKOWSKA

Mgr Kosmetologii, Linergistka

Od 2009 związana z szeroko pojętą estetyką. Z wykształcenia kosmetolog, z zamiłowania – linergistka. Artystyczna dusza z wielką słabością do malarstwa i sztuki współczesnej. Niezmiernie cierpliwa i dokładna. Zależy mi na zadowoleniu klienta i swoim własnym. Jestem odpowiedzialna za każdą swoją pracę, która musi iść w zgodzie z wyznawanymi przeze mnie wartościami. Chętnie doradzam, słucham klienta i tworzę z nim wspólną wizję jego wizerunku.

JAK PRACUJEMY

Zależy nam na naturalnym wyglądzie, bez efektu przerysowania. Kochamy techniki cieniowane i bezkonturowe, które dają efekt “make-up no make-up”. Nie poddajemy się bezkrytycznie panującym trendom – makijaż dobieramy do Twojej urody, ponieważ jesteś wyjątkowa i niepowtarzalna…i chcemy aby tak pozostało!
Pracujemy na certyfikowanych barwnikach marki Clinita, które dają gwarancję sterylności, czystości pod względem metali ciężkich i braku wybarwiania się na niepożądane kolory, dzięki czemu Twój makijaż zawsze będzie wyglądał estetycznie i świeżo.
Mamy nadzieję, że gdy dołączysz do naszego flawlessowego świata, będziesz czuła się pewna siebie, kobieca i elegancka. Jesteśmy przekonani, że efekt będzie nieziemski!

POZNAJ NASZE USŁUGI

Opinie